04.07.2026 05:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας Β' Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Χράντετς Κράλοβε έναντι του Σπάρτα Πράγας Β' διεξάγεται στις 05:00 στις 04.07.2026.

FC Hradec Králové
Χράντετς Κράλοβε
Sparta Prague B
Σπάρτα Πράγας Β'

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Χράντετς Κράλοβε εναντίον Σπάρτα Πράγας Β' που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Asian Handicap (-2.5)" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw" με αποδόσεις +122 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Asian Handicap (-2.5)
Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 2.5
Over
100%
1 από 1 tipsters
Double Chance
X2
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας Β' αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο FutBach (κατάταξη στο 1804 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.42 σε κέρδος ποντάροντας 2 στο X2 (+271) στο στοίχημα Double Chance. Ο giannhs68 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1969), δίνει μια συμβουλή για +122 για Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5)) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 12.2. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (2078 αυτή τη σεζόν), ο mich81 εκτιμά ότι θα έχει 4.2 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε -238 για Over στην αγορά Over/Under 2.5.

FutBach
FutBach
Κατάταξη: 1804/1836
Κέρδος: -138.58
Double Chance
+271 for X2
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.42
giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 1969/1836
Κέρδος: -279.24
Asian Handicap (-2.5)
+122 for Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20
mich81
mich81
Κατάταξη: 2078/1836
Κέρδος: -1109.02
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.20

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας Β' αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το giannhs68 (με -3.81% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 12.2 κέρδος ποντάροντας 10 στο Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw (+122) στην αγορά Asian Handicap (-2.5). Στη συνέχεια, υπάρχει FutBach με -4.64% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 2 ποντάρισμα για X2 (+271) στο Double Chance. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 5.42. Ο mich81 (-4.95% απόδοση) επέλεξε -238 για Over στην αγορά Over/Under 2.5. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 4.2 κέρδος εάν είναι σωστό.

giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 862/1836
Yield: -3.81%
Asian Handicap (-2.5)
+122 for Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20
FutBach
FutBach
Κατάταξη: 902/1836
Yield: -4.64%
Double Chance
+271 for X2
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.42
mich81
mich81
Κατάταξη: 913/1836
Yield: -4.95%
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.20

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας Β' από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! mich81, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 339.43 10 σε πιθανότητες -238 για Over στην αγορά Over/Under 2.5. Μπορεί να έχει 4.2 κέρδος. giannhs68 (ODI: 6.07) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 12.2 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw (+122) στο στοίχημα Asian Handicap (-2.5). Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -0.78), FutBach, επέλεξε την αγορά Double Chance πηγαίνοντας με 2 ποντάρισμα σε πιθανότητες +271 για X2, εκτιμώντας το κέρδος 5.42.

mich81
mich81
Κατάταξη: 9/1836
ODI: 339.43
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.20
giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 250/1836
ODI: 6.07
Asian Handicap (-2.5)
+122 for Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20
FutBach
FutBach
Κατάταξη: 1526/1836
ODI: -0.78
Double Chance
+271 for X2
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.42

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Χράντετς Κράλοβε εναντίον Σπάρτα Πράγας Β'

Τι αποτέλεσμα για Χράντετς Κράλοβε εναντίον Σπάρτα Πράγας Β' προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο X2 στην Double Chance αγορά, στις αποδόσεις των +271, με συμμετοχή της 2, από FutBach. Ένα στοίχημα στο Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw (+122) στην Asian Handicap (-2.5) αγορά με συμμετοχή των 10 από giannhs68 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Over στην Over/Under 2.5αγορά, στην οποία mich81 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των -238.

Double Chance
+271 for X2
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.42
Asian Handicap (-2.5)
+122 for Χράντετς Κράλοβε (-2.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.20

Χράντετς Κράλοβε vs Σπάρτα Πράγας Β' Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +271 για X2 (Double Chance)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες -238 για Over (Over/Under 2.5)
Παίξε υπεύθυνα