22.10.2026 14:30 • Malta • Premier League 2026/2027

Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ - Γζίρα Γιουνάιτεντ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ έναντι του Γζίρα Γιουνάιτεντ διεξάγεται στις 14:30 στις 22.10.2026.

Hibernians Paola FC
Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ
—
Gzira United FC
Γζίρα Γιουνάιτεντ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ εναντίον Γζίρα Γιουνάιτεντ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Γζίρα Γιουνάιτεντ" με αποδόσεις +242 από 1 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Γζίρα Γιουνάιτεντ
50%
1 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ - Γζίρα Γιουνάιτεντ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο jkoa (κατάταξη στο 2020 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ (-116) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο abreujg78 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2050), δίνει μια συμβουλή για +242 για Γζίρα Γιουνάιτεντ (Home Draw Away) ποντάροντας 8 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 19.36.

jkoa
jkoa
Κατάταξη: 2020/1945
Κέρδος: -1862.25
Home Draw Away
-116 for Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 2050/1945
Κέρδος: -38382.5
Home Draw Away
+242 for Γζίρα Γιουνάιτεντ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.36

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ - Γζίρα Γιουνάιτεντ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το jkoa (με -5.8% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.6 κέρδος ποντάροντας 10 στο Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ (-116) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει abreujg78 με -17.77% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 8 ποντάρισμα για Γζίρα Γιουνάιτεντ (+242) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 19.36.

jkoa
jkoa
Κατάταξη: 1054/1945
Yield: -5.8%
Home Draw Away
-116 for Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1473/1945
Yield: -17.77%
Home Draw Away
+242 for Γζίρα Γιουνάιτεντ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.36

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ - Γζίρα Γιουνάιτεντ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! jkoa, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 67.03 10 σε πιθανότητες -116 για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 8.6 κέρδος. abreujg78 (ODI: -44614.1) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 19.36 κέρδος τοποθετώντας το 8 στο Γζίρα Γιουνάιτεντ (+242) στο στοίχημα Home Draw Away.

jkoa
jkoa
Κατάταξη: 80/1945
ODI: 67.03
Home Draw Away
-116 for Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 2047/1945
ODI: -44614.1
Home Draw Away
+242 for Γζίρα Γιουνάιτεντ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.36

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ εναντίον Γζίρα Γιουνάιτεντ

Τι αποτέλεσμα για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ εναντίον Γζίρα Γιουνάιτεντ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -116, με συμμετοχή της 10, από jkoa. Ένα στοίχημα στο Γζίρα Γιουνάιτεντ (+242) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 8 από abreujg78 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Draw Away
-116 for Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
Home Draw Away
+242 for Γζίρα Γιουνάιτεντ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.36

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ εναντίον Γζίρα Γιουνάιτεντ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 50% των ψήφων είναι μια νίκη για Γζίρα Γιουνάιτεντ (απόδοση +242). Μια νίκη για το Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ (-116) συγκέντρωσε 50% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+204).

1 50%
X 0%
2 50%

Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ vs Γζίρα Γιουνάιτεντ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -116 για Χιμπέρνιανς Πάολα ΦΚ (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα