03.07.2026 22:30 United States NBA Summer League 2026

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς έναντι του Λος Άντζελες Λέικερς διεξάγεται στις 22:30 στις 03.07.2026.

Golden State Warriors
Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
Los Angeles Lakers
Λος Άντζελες Λέικερς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Over/Under 177.5
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο ShifatStats99 (κατάταξη στο 1413 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 9.3 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-108) στο στοίχημα Over/Under 177.5.

ShifatStats99
Κατάταξη: 1413/1829
Κέρδος: -40.6
Over/Under 177.5
-108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.30

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το ShifatStats99 (με -1.99% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 9.3 κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-108) στην αγορά Over/Under 177.5.

ShifatStats99
Κατάταξη: 763/1829
Yield: -1.99%
Over/Under 177.5
-108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.30

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! ShifatStats99, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 3.37 10 σε πιθανότητες -108 για Over στην αγορά Over/Under 177.5. Μπορεί να έχει 9.3 κέρδος.

ShifatStats99
Κατάταξη: 304/1829
ODI: 3.37
Over/Under 177.5
-108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.30

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς εναντίον Λος Άντζελες Λέικερς

Τι αποτέλεσμα για Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς εναντίον Λος Άντζελες Λέικερς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Over στην Over/Under 177.5 αγορά, στις αποδόσεις των -108, με συμμετοχή της 10, από ShifatStats99.

Over/Under 177.5
-108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.30

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς vs Λος Άντζελες Λέικερς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -108 για Over (Over/Under 177.5)
Παίξε υπεύθυνα