30.08.2026 06:30 Republic of Korea K-League 1 2026

Γκανγκγουόν FC - Ποχάνγκ Στίλερς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γκανγκγουόν FC έναντι του Ποχάνγκ Στίλερς διεξάγεται στις 06:30 στις 30.08.2026.

Gangwon FC
Γκανγκγουόν FC
Pohang Steelers
Ποχάνγκ Στίλερς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκανγκγουόν FC - Ποχάνγκ Στίλερς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Wilhelmine (κατάταξη στο 1482 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 12.2 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Yes (+122) στο στοίχημα Both Teams To Score.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1482/1322
Κέρδος: -2632.91
Both Teams To Score
+122 for Yes
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γκανγκγουόν FC - Ποχάνγκ Στίλερς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Wilhelmine (με -5.56% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 12.2 κέρδος ποντάροντας 10 στο Yes (+122) στην αγορά Both Teams To Score.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 732/1322
Yield: -5.56%
Both Teams To Score
+122 for Yes
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκανγκγουόν FC - Ποχάνγκ Στίλερς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Wilhelmine, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -3240.03 10 σε πιθανότητες +122 για Yes στην αγορά Both Teams To Score. Μπορεί να έχει 12.2 κέρδος.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1482/1322
ODI: -3240.03
Both Teams To Score
+122 for Yes
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γκανγκγουόν FC εναντίον Ποχάνγκ Στίλερς

Τι αποτέλεσμα για Γκανγκγουόν FC εναντίον Ποχάνγκ Στίλερς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Yes στην Both Teams To Score αγορά, στις αποδόσεις των +122, με συμμετοχή της 10, από Wilhelmine.

Both Teams To Score
+122 for Yes
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.20

Γκανγκγουόν FC vs Ποχάνγκ Στίλερς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +122 για Yes (Both Teams To Score)
Παίξε υπεύθυνα