25.10.2026 11:30 • Germany • BBL 2026/2027

Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο Τάουερς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μπάγερν Μονάχου έναντι του Αμβούργο Τάουερς διεξάγεται στις 11:30 στις 25.10.2026.

Bayern Munchen
Μπάγερν Μονάχου
—
Αμβούργο Τάουερς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μπάγερν Μονάχου εναντίον Αμβούργο Τάουερς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Αμβούργο Τάουερς" με αποδόσεις +1568 από 3 από 4 χρήστες. Μια άλλη δημοφιλής γραμμή στοιχημάτων είναι το "Asian Handicap (-21.5)" με αποτέλεσμα "Αμβούργο Τάουερς (+21.5), money back on draw" (απόδοση -112) από 100%.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Αμβούργο Τάουερς
75%
3 από 4 tipsters
Over/Under 169.5
Under
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 167.5
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο Τάουερς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο TheTester (κατάταξη στο 845 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 53.2 σε κέρδος ποντάροντας 4 στο Αμβούργο Τάουερς (+1330) στο στοίχημα Home Away. Ο giannhs68 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 891), δίνει μια συμβουλή για -2000 για Μπάγερν Μονάχου (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 0.5. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (2015 αυτή τη σεζόν), ο gergi1505 εκτιμά ότι θα έχει 62.72 σε κέρδος ποντάροντας 4 σε +1568 για Αμβούργο Τάουερς στην αγορά Home Away.

TheTester
Κατάταξη: 845/1986
Κέρδος: -5.94
Home Away
+1330 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 53.20
giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 891/1986
Κέρδος: -7.12
Home Away
-2000 for Μπάγερν Μονάχου
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.50
gergi1505
gergi1505
Κατάταξη: 2015/1986
Κέρδος: -944.6
Home Away
+1568 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 62.72
Orythree
Orythree
Κατάταξη: 2018/1986
Κέρδος: -990.16
Over/Under 167.5
-132 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.60
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Κατάταξη: 2074/1986
Κέρδος: -2199.28
Asian Handicap (-21.5)
-112 for Αμβούργο Τάουερς (+21.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.90
1 2

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο Τάουερς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το giannhs68 (με -0.03% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.5 κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπάγερν Μονάχου (-2000) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει TheTester με -1.21% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 4 ποντάρισμα για Αμβούργο Τάουερς (+1330) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 53.2. Ο faro2013 (-4.22% απόδοση) επέλεξε -109 για Under στην αγορά Over/Under 169.5. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 9.2 κέρδος εάν είναι σωστό.

giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 647/1986
Yield: -0.03%
Home Away
-2000 for Μπάγερν Μονάχου
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.50
TheTester
Κατάταξη: 714/1986
Yield: -1.21%
Home Away
+1330 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 53.20
faro2013
faro2013
Κατάταξη: 950/1986
Yield: -4.22%
Over/Under 169.5
-109 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.20
Orythree
Orythree
Κατάταξη: 984/1986
Yield: -4.66%
Over/Under 167.5
-132 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.60
gergi1505
gergi1505
Κατάταξη: 1004/1986
Yield: -4.93%
Home Away
+1568 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 62.72
1 2

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο Τάουερς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Antonhundballl, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 2439.74 4 σε πιθανότητες +1568 για Αμβούργο Τάουερς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 62.72 κέρδος. Orythree (ODI: 10.45) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 7.6 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Over (-132) στο στοίχημα Over/Under 167.5. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -10.4), TheTester, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 4 ποντάρισμα σε πιθανότητες +1330 για Αμβούργο Τάουερς, εκτιμώντας το κέρδος 53.2.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 3/1986
ODI: 2439.74
Home Away
+1568 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 62.72
Orythree
Orythree
Κατάταξη: 223/1986
ODI: 10.45
Over/Under 167.5
-132 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.60
TheTester
Κατάταξη: 1848/1986
ODI: -10.4
Home Away
+1330 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 53.20
giannhs68
giannhs68
Κατάταξη: 1945/1986
ODI: -29.15
Home Away
-2000 for Μπάγερν Μονάχου
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.50
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Κατάταξη: 2073/1986
ODI: -767.63
Asian Handicap (-21.5)
-112 for Αμβούργο Τάουερς (+21.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.90
1 2

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μπάγερν Μονάχου εναντίον Αμβούργο Τάουερς

Τι αποτέλεσμα για Μπάγερν Μονάχου εναντίον Αμβούργο Τάουερς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Αμβούργο Τάουερς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +1330, με συμμετοχή της 4, από TheTester. Ένα στοίχημα στο Μπάγερν Μονάχου (-2000) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από giannhs68 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Αμβούργο Τάουερς στην Home Awayαγορά, στην οποία gergi1505 τοποθετεί 4στις αποδόσεις των +1568.

Home Away
+1330 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 53.20
Home Away
-2000 for Μπάγερν Μονάχου
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.50
Home Away
+1568 for Αμβούργο Τάουερς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 62.72
Over/Under 167.5
-132 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.60
Asian Handicap (-21.5)
-112 for Αμβούργο Τάουερς (+21.5), money back on draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.90
1 2

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μπάγερν Μονάχου εναντίον Αμβούργο Τάουερς. Η κορυφαία πρόβλεψη με 75% των ψήφων είναι νίκη για την Αμβούργο Τάουερς (odds of +1568). Η νίκη για την Μπάγερν Μονάχου (-2000) έχει συγκεντρώσει 25% των ψήφων.

1 25%
2 75%

Μπάγερν Μονάχου vs Αμβούργο Τάουερς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +1330 για Αμβούργο Τάουερς (Home Away)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες -132 για Over (Over/Under 167.5)
Παίξε υπεύθυνα