27.08.2026 12:20 Saudi Arabia Division 1 2026/2027

Αλ Τζαμπαλίν - Αλ-Τζιλ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Αλ Τζαμπαλίν έναντι του Αλ-Τζιλ διεξάγεται στις 12:20 στις 27.08.2026.

Al Jabalain
Αλ Τζαμπαλίν
Αλ-Τζιλ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Draw
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Αλ Τζαμπαλίν - Αλ-Τζιλ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1424 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 22.8 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+285) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1424/1282
Κέρδος: -7060.94
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 22.80

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Αλ Τζαμπαλίν - Αλ-Τζιλ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.55% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 22.8 κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+285) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1013/1282
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 22.80

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Αλ Τζαμπαλίν - Αλ-Τζιλ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -9721.17 8 σε πιθανότητες +285 για Draw στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 22.8 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1422/1282
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 22.80

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Αλ Τζαμπαλίν εναντίον Αλ-Τζιλ

Τι αποτέλεσμα για Αλ Τζαμπαλίν εναντίον Αλ-Τζιλ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Draw στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +285, με συμμετοχή της 8, από abreujg78.

Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 22.80

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Αλ Τζαμπαλίν εναντίον Αλ-Τζιλ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι η ισοπαλία (απόδοση +285). Μια νίκη για Αλ Τζαμπαλίν (-200) συγκέντρωσε 0%. Ο 0% προβλέπει νίκη για Αλ-Τζιλ (+532).

1 0%
X 100%
2 0%

Αλ Τζαμπαλίν vs Αλ-Τζιλ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +285 για Draw (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα